9 kwietnia - KOLOROWY POTWÓR - propozycja Aleksandry Ruszkowskiej z Wydawnictwa MAMANIA

Nasza ekspertka i gość specjalny Aleksandra Ruszkowska na co dzień pracuje w Wydawnictwie Mamania. Dla uczestniczek Sieci Nauczycieli Przedszkola Zaczytane Przedszkolaki przygotowała specjalny pakiet scenariuszy do pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym na podstawie książki Kolorowy Potwór autorstwa Anny Llenas.
Każda z uczestniczek dostała również książkę Kolorowy Potwór. Na stronie wydawnictwa można przeczytać, że Kolorowy potwór nie wie, co się z nim dzieje. Wszystkie jego emocje się poplątały, sam już nie wie, co właściwie czuje! Trzeba to szybko naprawić. Czy ktoś mu pomoże?
Prosta i zabawna historia, która wprowadzi dzieci w fascynujący język uczuć. Nauczcie się razem z kolorowym potworem, jak rozpoznawać i nazywać emocje.
Aleksandra zaproponowała kilka zabaw na podstawie książki Kolorowy Potwór. Jedną z nich było stworzenie własnego Potwora. Poniżej przedstawiamy efekty naszej pracy

 Polecamy również inne propozycje wydawnicze do pracy z najmłodszymi z Wydawnictwa MAMANIA (zakładka WYDAWNICTWO - DLA BIBLIOTEKARZY I NAUCZYCIELI)
http://mamania.pl/Dla-bibliotekarzy-i-nauczycieli-cabout-pol-42.html

Komentarze

Popularne posty z tego bloga